Swieccy Misjonarze Komboniane

Prezentacja Blogu ŚMK

Witajcie na blogu Świeckich Misjonarzy Kombonianów!

Stworzyliśmy ten blog z wielkimi nadziejami, że posłuży nam do dzielenia się naszymi doświadczeniami misyjnymi z Afryki, Ameryki i Europy.

Ten blog jest miejscem, w którym możemy dzielić się naszą codziennością, tj. codziennymi sprawami Świeckich Misjonarzy Kombonianów, żyjących wśród najprzeróżniejszych ludów świata. Tutaj możemy dzielić się nadziejami, trudnościami i wyzwaniami, których na codzień doświadczją zwykli ludzie, wśród których mieszkamy i pracujemy.

Blog jest pomyślany również jako miejsce gdzie możemy prowadzić poważną refleksję, śmiać się, modlić się i marzyć i tworzyć w ten sposób inny, lepszy świat.

Możecie rownież odwiedzić naszą stronę web, gdzie znajdziecie więcej informacji o nas, oraz naszą „platformę” formacyjną, na której są umieszczone różne tematy pomocne w jak najlepszym przygotowaniu się do misji. Wszyscy jesteśmy zaproszeni do współpracy w wielkim dziele misyjnym.

Ponieważ, jak wiadomo, jeden obraz ma większą siłę wyrazu niż tysiąc słów udostępniamy Wam tutaj mały przegląd naszych ŚMK rozrzuconych po całym świecie. Żywimy nadzieję, że będziecie częstymi gośćmi na naszych stronach.